باشگاه ,بازیکنان ,مورد ,نکرده ,آنچلوتی ,استعفا ,جایی برای ,مورد محرومیت ,بررسی کرده ,بود؛ هرگز ,درستی بود؛ ,آنچلوتی تصمیم درستی ,اخراج آنچلوتی ت

پرز: اخراج آنچلوتی تصمیم درستی بود؛ هرگز به استعفا و جدایی فکر نکرده ام

 

فلورنتینو پرز اصرار دارد که تصمیمش مبنی بر اخراج کارلو آنچلوتی در تابستان گذشته درست بوده است.

 سرمربی ایتالیایی به دلیل یک فصل بدون جام در ماه می گذشته از کار برکنار شد، درحالیکه یک سال قبل از آن فاتح 4 جام از جمله چمپیونزلیگ شده بود. پرز در مصاحبه با Cadena SER گفت:

از ماه ژانویه ما در فرم خود افت و وخامت را تجربه کردیم. به انگیزه های جدیدی نیاز داشتیم. اتلتیکو ما را از رقابت های کوپا دل ری حذف کرد، سپس تقریباً به دست شالکه در آستانه حذف از رقابت های چمپیونزلیگ بودیم. ما از ماه ژانویه مشکل داشتیم. من متوجه شدم که از یک طرف رنج می بریم، هرچند هنوز هم علاقه زیادی به آنچلوتی دارم.

هرگز به جدایی فکر نکرده ام. من در لحظات سختی رشد می کنم.

وی در مورد افراطی های مادرید نیز گفت:

برنابئو باید جایی برای شور و اشتیاق و احساس باشد، اما جایی برای خشونت نیست. آنها می خواهند از این لحظات استفاده کرده و تفرقه ایجاد کنند، به همین خاطر 'فلورنتینو، استعفا' را سر می دهند. جنبشی برای بی ثبات نشان دادن من و باشگاه وجود دارد. آنها می خواهند دوباره کنترل باشگاه را به دست گیرند.

ما در تمام پست ها بهترین بازیکنان را داریم. هدایت تیمی مثل رئال مادرید آسان نیست، اما آنها حرفه ای های خوبی هستند. این یکی از بهترین ترکیب هایی است که داشته ام.

پرز در مورد ایکر کاسیاس و آربلوا نیز گفت:

این درست نیست که با آنها صحبت نکرده ام. آنها عقاید خاص خود را داشتند، همین.

در مورد محرومیت رسانه ها از سفر با بازیکنان تیم نیز افزود:

بازیکنان دوست ندارند با روزنامه نگاری که هر هفته آنها را می کشد در یک خودرو جمع شوند. من هم این را آزار دهنده تشخیص دادم.

در مورد محرومیت احتمالی از سوی فیفا برای خرید بازیکنان نیز گفت:

از بازیکنانی که فیفا بررسی کرده است، ما از هیچگونه خطایی اطلاع نداریم. آنها حتی دو فرزند زیدان را هم بررسی کرده اند. من نسبت به سال 2000 شور و اشتیاق متفاوتی دارم. حالا با تجربه تر شده ام، من هنوز هم رؤیای دستیابی به بزرگترین موفقیتی که این باشگاه تاکنون داشته است را دارم، در حالیکه مسئول رفتار خود هستم. من در سال 2009 برگشتم چون مردم در خیابان می گفتند که به مشکل خوردن باشگاه در آن زمان تقصیر من بوده است.

منبع اصلی مطلب : هواداران کریستیانو رونالدو
برچسب ها : باشگاه ,بازیکنان ,مورد ,نکرده ,آنچلوتی ,استعفا ,جایی برای ,مورد محرومیت ,بررسی کرده ,بود؛ هرگز ,درستی بود؛ ,آنچلوتی تصمیم درستی ,اخراج آنچلوتی ت
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : پرز: اخراج آنچلوتی تصمیم درستی بود؛ هرگز به استعفا و جدایی فکر نکرده ام