رونالدو ,زندگی ,الگو ,مادرید ,شخصی ,توانم ,الگو باشم ,خاطر تلاشهایم ,برند شخصی ,رونالدو خوشحالم

رونالدو:خوشحالم که به خاطر تلاشهایم می توانم یک الگو باشم

 

کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید گفت که شهر مادرید را به پاریس ترجیح می دهد اما با شوخی گفت : شاید یک روز همه چیز عوض شود!

وی در مصاحبه با مجله پرتغالی ویزائو گفت:شهر مادرید را بیشتر از گارس دوست دارم اما ممکن است یک روز همه چیز عوض شود. اگر با یک دختر پاریسی نامزد کردم وقت بیشتری را ان جا سپری خواهم کرد!

رونالدو گفت که “شیفته” زندگی در مادرید است و افزود:برخی از اقوامم در فرانسه زندگی می کنند اما به زندگی در پاریس فکر نمی کنم. شهر زیبایی است. چند بار به آن جا سفر کردم اما این طور نیست که دغدغه ام زندگی در ان جا باشد.

وی تائید کرد که گاهی برخی از رفتارهایش صحیح نیستند: بخشی از یادگیری این است که اشتباهات قبلی را تکرار نکنی. نکته این جاست که من با همین مدل رفتارهایم به موفقیت رسیده ام. اگر به من بگویند بهتر شوم می پذیرم اما تغییر مشکل است.تردیدی نیست که من در حال حاضر یک الگو برای مردم پرتغال در دنیا به شمار می روم. خوشحالم که به خاطر تلاشهایم می توانم یک الگو باشم. نه امسال بلکه هر سال همین گونه است. از زمانی که بازی کردن را شروع کردم تلاش کردم که به بهترین شکل نمادی برای کشورم باشم و مسلما از نظر شخصی باید تلاش کنم تا روز به روز بهتر شوم.

رونالدو افزود : هر شب با خیال راحت و به اندازه می خوابم. قبل از خواب با خود می گویم که باید کارم را خوب انجام بدهم و مردم را خوشحال کنم. نیازی نیست که به این فکر کنم که بقیه در موردم چه فکری می کنند.

وی در مورد فعالیت روی برند شخصی خودش در پایان فوتبالش هم صحبت کرد:می خواهم تولید محصولات برند شخصی ام را توسعه دهم چرا که پنج تا ده سال دیگر فوتبالم تمام می شود و پس از آن باید زندگی دیگری را تجربه کنم.

 

http://www.axgig.com/images/37606874190355594707.jpg

 

منبع اصلی مطلب : هواداران کریستیانو رونالدو
برچسب ها : رونالدو ,زندگی ,الگو ,مادرید ,شخصی ,توانم ,الگو باشم ,خاطر تلاشهایم ,برند شخصی ,رونالدو خوشحالم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : رونالدو:خوشحالم که به خاطر تلاشهایم می توانم یک الگو باشم