مادرید ,رئال ,برنابئو ,سانتیاگو ,گسترش ,درخواست ,رئال مادرید ,سانتیاگو برنابئو ,گسترش سانتیاگو ,منافع شهروندان ,برای نوسازی ,گسترش سانتیاگو بر

درخواست رئال مادرید برای نوسازی و گسترش سانتیاگو برنابئو رد شد

 

مسئولان شهر مادرید درخواست ارتقاء و گسترش سانتیاگو برنابئو را رد کردند.

 مسئولان مادرید اعلام کرده اند که تنها درصورتی به رئال مادرید مجوز ارتقاء و گسترش برنابئو را می دهند که در این بین به منافع شهروندان خدشه ای وارد نشود.

ابتدای سال جاری، یک دادگاه اسپانیایی مجوزی که فرمانداری پیشین مادرید به رئال داده بود را به دلیل آنچه "استفاده غیرقانونی از اراضی" اعلام شد، باطل کرد. مسئولان این شهر روز چهارشنبه اظهار کردند که پروژه جدید رئال مادرید درصورتی تایید می شود که با منافع شهروندان ضدیتی نداشته باشد.

رئال مادرید در نظر داشت که جلوه بیرونی ورزشگاه را تغییر دهد. آنها همچنین خواستار ایجاد یک هتل و یک مرکز خرید در محوطه ورزشگاه بودند.

سانتیاگو برنابئو با ظرفیت 80 هزارنفری، در سال 1947 تاسیس شد و تا جام جهانی 1982 تغییری به خود ندید. البته طی این سالها اندک ارتقائی صورت گرفته است.

 

 

 

منبع اصلی مطلب : هواداران کریستیانو رونالدو
برچسب ها : مادرید ,رئال ,برنابئو ,سانتیاگو ,گسترش ,درخواست ,رئال مادرید ,سانتیاگو برنابئو ,گسترش سانتیاگو ,منافع شهروندان ,برای نوسازی ,گسترش سانتیاگو بر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : درخواست رئال مادرید برای نوسازی و گسترش سانتیاگو برنابئو رد شد